fbpx
Skip to content

Individuaalsed
seansid
koos daliani meetodi juhendaja,

INDIVIDUAALSED SEANSID

Daliani meetodi seansid koolitatud juhendaja käe all toetavad Sind uue meetodiga tutvumisel. Nagu iga uue asja puhul on kogemustega  kaaslase abi ja toetus kulda väärt. Juhendaja toetusel suudad minna veelgi sügavamale ja ta aitab Sul märgata asju, mis võivad üksinda töötades jääda märkamata. Hiljem kui Sa juba oskad Daliani meetodit omal käel kasutada, soovitame juhendaja abi kasutada siis kui tunned, et oled jäänud mõne teemaga kuidagi kinni või kui vajad lihtsalt kellegi toetust. Võid tellida konsultatsioonid kas ükshaaval või valida stardipaketi.

STARDIPAKETT

Sellega paketiga teed oma kolm esimest seanssi 2-3 kuu jooksul juhendaja käe all. Stardipakett on loodud selleks, et saaksid alustada Daliani meetodi praktiseerimist suurema enesekindluse ja turvatundega.  Juhendaja käe all õpid korrektselt praktiseerima meetodi põhielemente, saad teada nippe ning soovitusi selle kohta, kuidas ja millal on kõige parem seanssi teha ning kuidas on kõige parem seansiks ette valmistuda. Stardipakett annab võimaluse kogeda kolm seanssi soodushinnaga. 

TASUTA VESTLUS

Kui tunned tõsist huvi Daliani meetodi, individuaalsete seansside, mentoriprogrammi või meie töötubade vastu, siis leian rõõmuga pool tundi aega sinu küsimustele vastamiseks.

Tasuta vestluse saad tellida allpool.

 

 

 

MENTORIPROGRAMM

Selle mentoriprogrammiga ulatan toetava sõbrakäe neile, kes on kõige enam motiveeritud.  Kui oled väsinud sama koha peal tammumisest või tunned sisemist tungi edasi arendada, on see mentoriprogramm liikumapanev lahendus Sinu jaoks.
Mentoriprogramm kestab kuus kuud. Selle aja jooksul juhatan sind läbi 6 Daliani meetodi seansi, teeme kaks 60-minutilist praktilist vestlust ja viis 45-minutilist mentorikõnet. Vestlused ja seansid toimuvad kahenädalase intervalliga. Vahepealsel ajal integreerid ja rakendad ellu konkreetseid samme, teed kodutöid ja suhtleme maili teel. Programmi jooksul arened ja liigud edasi, õpid omal käel kasutama nii Daliani meetodi täispikka versiooni kui „Leia vastuseid oma küsimustele“ seanssi.

Mentoriprogramm toimub Zoomis jättes meile mõlemale vabaduse olla kokkulepitud aegadel meile môlemale sobivas asupaigas.

HINNAKIRI:                          

  

 

 
Daliani meetodi seanss juhendajaga (3 tundi)€168  
    

Stardipakett sisaldab kolm seanssi juhendajaga (3 x 3 tundi)

€480  

Mentoriprogramm (6 kuud)

€1480

  

 

Võta ühendust


Tiiu Vilu

Olen nõustanud inimesi alatest 2007. aastast. Alustasin Rännaku praktikuna. Hiljem kaasasin oma töösse Pere- ja Organisatsiooni konstellatsioonid. Oma hariduselt ja olemuselt olen õpetaja ja terapeut. Tänaseks on minu tähelepanu koondunud eelkõige sellele, et aidata inimestel üles leida nende endi sisemine jõud.  Olen koolitatud Daliani meetodi juhendaja ja pakun Daliani meetodi seansse täiskasvanutele. 

Olen nõustanud inimesi alatest 2007. aastast. Alustasin Rännaku praktikuna. Hiljem kaasasin oma töösse Pere- ja Organisatsiooni konstellatsioonid. Oma hariduselt ja olemuselt olen õpetaja ja terapeut. Tänaseks on minu tähelepanu koondunud eelkõige sellele, et aidata inimestel üles leida nende endi sisemine jõud.  Olen koolitatud Daliani meetodi juhendaja ja pakun Daliani meetodi seansse täiskasvanutele. 

Minu olulisemad õpetajad:

  • Brandon Bays – andis mulle esimesed arusaamad inimeste sisemaailmas toimuvast  segadusest ja aitas vabaks lasta mittetoimiva paarisuhte.
  • Bert Hellinger – andis arusaama kõiges leiduvast energiast, peresüsteemist päritud alateadlikest tunnetest ja südametunnistuse kolmest tasandist.
  • Bent Madsen – õpetas mõistma keha kui mu parimat sõpra, kus toimivad alati bioloogiliselt targad seaduspärasused ürgbioloogia alusel, mille eesmärk on tagada ellujäämine.
  • Marta Thorsheim – aitas süveneda konstellatsioonide maailma ja leida sügavat hingeliigutust konstellatsionidega töötamisest.
  • Meie koer Taiga – tegi minust parema, pehmema inimese; näitas, kuidas olla rõõmus, täielikult keskendunud, lõpuni truu ja armastada tingimusteta.
  • Tony  Robbins -on olnud põhjatu inspiratsiooni allikas, tema abiga teadvustasin oma põhivajadused ja üliolulise sõna – seisund ilma omaseisundi eest hoolt kandmata pole me millekski võimelised.
  • Mada Eliza Dalian – on jätkuvalt mu vaimne õpetaja ja teejuht. Ta suudab ühte sulandada aususe, tarkuse ja tingimusteta armastuse. Tema õpetuse sügavustesse süüvimiseks vajan aastaid.  See on ajatu, piiritu ja hindamatu.