fbpx
Skip to content

Individuaalsed
konsultatsioonid
Tiiu Viluga

Olen nõustanud inimesi alatest 2007. aastast. Alustasin Rännaku praktikuna. Hiljem kaasasin oma töösse Pere- ja Organisatsiooni konstellatsioonid. Oma hariduselt ja olemuselt olen õpetaja ja terapeut. Tänaseks on minu tähelepanu koondunud eelkõige sellele, et aidata inimestel üles leida nende endi sisemine jõud.  Selleks sobib mulle teadaolevatest meetoditest kõige paremini Daliani meetod. 
Ma ei paku veel Daliani meetodi seansse, aga võta julgesti ühendust, kui soovid kohtuda, et saada lähemat informatsiooni ja soovitusi. Olen hea meelega sulle ka terapeut, ärakuulaja või tugiisik.

Minu olulisemad õpetajad kronoloogilises järjekorras:

  • Brandon Bays
  • Bert Hellinger
  • Bent Madsen
  • Marta Thorsheim
  • Meie koer Taiga
  • Anthony  Robbins
  • Mada Eliza Dalian

Brandon Bays tõi mulle esimesed arusaamad inimeste sisemaailmas toimuvast emotsionaalsest segadusest ja aitas vabaks lasta mittetoimiva paarisuhte.
Bert Hellinger andis arusaama kõiges leiduvast energiast, peresüsteemist päritud alateadlikest tunnetest ja südametunnistuse kolmest tasandist. 
Bent Madsen õpetas mind mõistma oma keha kui oma parimat sõpra, kus toimivad alati bioloogilised seaduspärasused nn. ürgbioloogia alusel, mis on loodud selleks, et tagada ellujäämine. 
Marta Thorsheim aitas mul süveneda konstellatsioonide maailma ja leida sügavat hingeliigutust konstellatsionidega töötamisel.
Taiga tegi minust parema, pehmema inimese, näitas, kuidas olla rõõmus, täielikult keskenduda, lõpuni truu ja tingimusteta armastada.
Tony Robbins on olnud üks põhjatu inspiratsiooni allikas, ta teadvustas minu jaoks ära mu põhivajadused ja üliolulise sõna – seisund –  ilma hea seisundita pole me millekski võimelised.
Mada Eliza Dalian on jätkuvalt mu õpetaja ja teejuht. Tema õpetuse sügavuse avastamiseks läheb mul aastaid.  See on ajatu, piiritu ja hindamatu.

Tiiu Vilu
Tiiu Vilu

Saada sõnum