fbpx Skip to content

daliani meetodi seansid
Tiiu Vilu toetusel

Tiiu_Vilu

Olen nõustanud inimesi aastast  2007. Alustasin Rännaku praktikuna ja kaasasin hiljem oma töösse nii konstellatsioonid kui metameditsiini.

Hariduselt olen ettevõtja, õpetaja ning terapeut. Viimastel aastatel on mul olnud õnn õppida Daliani meetodi looja, Mada Daliani, käe all. Olen koolitatud Daliani meetodi praktik ja saan tänu sellele pakkuda Daliani meetodi seansse, töötubasid ja mentoriprogamme täiskasvanutele

Minu soov on käia koos sinuga lõiguke sinu teekonnast ja aidata sul taasavastada sinu sisemine jõud, loovus ning kontakt iseendaga.

Tere tulemast väestama iseennast! 

Tiiu Vilu

Individuaalne seanss240€

Kestvus 3 tundi

Daliani meetodi seansid koolitatud juhendaja käe all toetavad sind uue meetodiga tutvumisel. Nagu iga uue asja puhul on kogemustega  kaaslase abi ja toetus kulda väärt. Juhendaja toetusel suudad minna veelgi sügavamale ja ta aitab sul märgata asju, mis võivad üksinda töötades jääda märkamata.
Hiljem kui sa juba oskad Daliani meetodit omal käel kasutada, soovitame juhendaja abi kasutada siis kui tunned, et oled jäänud mõne teemaga kuidagi kinni või kui vajad lihtsalt kellegi toetust. Võid tellida konsultatsioonid kas ükshaaval või valida stardipaketi.
Loe lähemalt
Stardipakett624€

Kestvus 3 x 2,5 tundi

Sellega paketiga teed oma kolm esimest seanssi 2-3 kuu jooksul juhendaja käe all.
Stardipakett on loodud selleks, et saaksid alustada Daliani meetodi praktiseerimist suurema enesekindluse ja turvatundega.  Juhendaja käe all õpid korrektselt praktiseerima meetodi põhielemente, saad teada nippe ning soovitusi selle kohta, kuidas ja millal on kõige parem seanssi teha ning kuidas on kõige parem seansiks ette valmistuda. Stardipakett annab võimaluse kogeda kolm seanssi soodushinnaga.
Loe lähemalt
Tasuta vestlus0€

Kestvus 0,5 tundi

Kui tunned tõsist huvi Daliani meetodi, individuaalsete seansside, mentoriprogrammi või meie töötubade vastu, siis leian rõõmuga pool tundi aega sinu küsimustele vastamiseks.
Tasuta vestluse saad broneerida siin.
Broneeri aeg
Mentoriprogramm2400€

Kestvus 6 kuud

Selle programmiga ulatan toetava sõbrakäe sulle, kui oled motiveeritud ja soovid käia lõigukese oma teekonnast aktiivse toetuse ja intensiivse enesearenguga. Kui oled väsinud tammumisest ühe koha peal või tunned sisemist kutset edasi areneda, on see mentoriprogramm lahendus sinu jaoks.
Mentoriprogramm kestab kuus kuud. Selle aja jooksul saad individuaalset juhatust, regulaarselt läbida Daliani meetodi seansse koos juhendajaga ja õpid ennast ise selle meetodi abil edasi aitama. Vestlused ja seansid toimuvad kahenädalase intervalliga. Vahepealsel ajal  integreerid ja rakendad ellu konkreetseid samme.
Broneeri eelvestlus

Palun tasuliste seansside eest maksta hiljemalt 48 tundi enne seansi algust. Võimalusi on kaks:

  1. Lisa e-poes vastav toode ostukorvi ja järgi juhiseid
  2. Tee ülekanne Teadlik elamine OÜ a/a EE331010220088978018 (SEB). Selgituseks pane oma nimi ja seansi kuupäev.

Seansist loobumise korral anna sellest teada hiljemalt 24 tundi enne seansi algust. 
Hilisema teavituse korral seansitasu tagastamisele ei kuulu.

Võta ühendust