fbpx Skip to content

INDIVIDUAALSED SEANSID

Daliani meetodi seansid koolitatud juhendaja käe all toetavad sind uue meetodiga tutvumisel. Nagu iga uue asja puhul on kogemustega  kaaslase abi ja toetus kulda väärt. Juhendaja toetusel suudad minna veelgi sügavamale ja ta aitab sul märgata asju, mis võivad üksinda töötades jääda märkamata. Hiljem kui sa juba oskad Daliani meetodit omal käel kasutada, soovitame juhendaja abi kasutada siis kui tunned, et oled jäänud mõne teemaga kuidagi kinni või kui vajad lihtsalt kellegi toetust. Võid tellida konsultatsioonid kas ükshaaval või valida stardipaketi.

STARDIPAKETT

Sellega paketiga teed oma kolm esimest seanssi 2-3 kuu jooksul juhendaja käe all. Stardipakett on loodud selleks, et saaksid alustada Daliani meetodi praktiseerimist suurema enesekindluse ja turvatundega.  Juhendaja käe all õpid korrektselt praktiseerima meetodi põhielemente, saad teada nippe ning soovitusi selle kohta, kuidas ja millal on kõige parem seanssi teha ning kuidas on kõige parem seansiks ette valmistuda. Stardipakett annab võimaluse kogeda kolm seanssi soodushinnaga. 

TASUTA VESTLUS

Kui tunned tõsist huvi Daliani meetodi, individuaalsete seansside, mentoriprogrammi või meie töötubade vastu, siis leian rõõmuga pool tundi aega sinu küsimustele vastamiseks.

Tasuta vestluse saad broneerida siin.

MENTORIPROGRAMM

Selle programmiga ulatan toetava sõbrakäe sulle, kui oled motiveeritud ja soovid käia lõigukese oma teekonnast aktiivse toetuse ja intensiivse enesearenguga. 

Kui oled väsinud tammumisest ühe koha peal või tunned sisemist kutset edasi areneda, on see mentoriprogramm lahendus sinu jaoks.

Mentoriprogramm kestab kuus kuud. Selle aja jooksul saad individuaalset juhatust, saad regulaarselt läbida Daliani meetodi seannse koos juhendajaga ja õpid enast ise selle meetodi abil edasi aitama. 

Vestlused ja seansid toimuvad kahenädalase intervalliga. Vahepealsel  integreerid ja rakendad ellu konkreetseid samme.

Selle programmi jooksul arened ja liigud edasi jõudsamalt kui omal käel.