fbpx Skip to content

daliani meetod teadvusta
vabasta
transformeeri

Mis on Daliani meetod?

Daliani meetod on ainulaadne enesetervendamise tehnika, mis on koostatud nii, et inimesed saavad seda kasutades endaga ise töötada.

Meetodi eesmärk on aidata taastada sisemine jõud, et tervendada endas need kohad, mis on toonud kannatusi ja  piiranud valikuvabadust.

See meetod on loodud selleks, et jõuda probleemide algpõhjusteni ja seda kasutades saab kiireid ja kestvaid tulemusi.

Daliani meetod töötab üheaegselt kogu kehaga kõigil tasanditel – füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel ning toob mängleva kergusega esile ja aitab vabastada emotsioone ning mõttevorme, mida oled aastaid endas kandnud.

Daliani meetodit on võimalik kasutada helisalvestise saatel omal käel või koos koolitatud juhendajaga. Daliani meetodit saad kasutama õppida meie töötubades ning oma teadvustamata mõttevormide leidmiseks võid saada abi ka Daliani meetodi loojalt, Mada Dalianilt tema töötubades.

avastad lihtsalt oma kehasse kogunenud mahasurutud mõttevorme ja tundeid

annad neile vabanemiseks vajaliku “hääle”

teadvustad oma aja ära elanud tõekspidamised ehk sind alateadlikult juhtinud sisemised programmid

hakkad nägema oma varasemates elukogemustes peitunud õppetunde

lood endale teadlikult uued, tõesemad arusaamad

taastad oma energia

transformeerid oma seisundeid

avastad ja taastad kontakti oma tõelise olemusega

Kes on Mada Dalian?

Mada on kaasaegne müstik, vaimne õpetaja,  inimseisundi uurija, Daliani meetodi looja ning raamatute

  • In Search of the Miraculous: Healing into Consciousness ja
  • Healing the Body & Awakening Consciousness with the Dalian Method: An Advanced Self-Healing System for a New Humanity, autor.

Mada erineb teistest vaimsetest õpetajatest selle poolest,  et ta on ka andekas tervendaja. Teistest tervendajatest eristab teda see, et ta ei keskendu sümptomite kõrvaldamisele, vaid aitab pigem terveneda teadvustamatust teadvusesse. Ta on ääretult otsekohene, konkreetne ja praktiline. Ta ei kuluta aega probleemidest rääkimisele, abstraktsetele konseptidele  ja filosoofiatele.  Selle asemel õpetab ta inimestele seda, kuidas praktiliselt ja kestmajäävalt leevendada oma füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset  valu ning kannatuste põhjuseid ja avastada iga inimese sisemuses peituv rahu ja rõõm.

Mada  tõeotsingud algasid juba viie aastaselt,  kui ta juhtus  nägema oma vanaisa surma.  See, varases eas kogetud episood, pani teda môtlema ta enda surelikkusest ja ta hakkas küsima: Kes olen mina? Kust ma olen tulnud? Kuhu ma peale surma lähen?

Kahekümne nelja aastaselt avastas ta George Gurdźijevi ja Osho õpetused ning tema lapsepõlves esitatud küsimused virgusid taas ellu. Ta otsustas loobuda hariduse ja arhitektuuri õpingutest ning pühendus tõe ja vaimse valgustumise otsingutele. 

Pärast aastaid kestnud mediteerimist ja sisevaatlust, sai ta  mitmeid sügavaid kogemusi, mis viisid ta kolmekümne kolme aastaselt virgumiseni.

Kui Mada oli selle sügava kogemuse integreerinud,  taastas ta oma, juba lapsepõlves ilmnenud ande – lugeda inimeste allasurutud mõttemustreid ja tundeid 100% täpsusega. Ta hakkas ka “nägema” alateadvuses omavahel seotud kihte, mis põhjustavad füüsilisi, mentaalseid ja emotsionaalseid  blokeeringuid,  valu ja haigusi.

Täieliku selguse, tarkuse ja praktiliste teadmistega sellest, kuidas iga inimene saab oma valu ja kannatusi transformeerida teadvuseks,  loob Mada aluse uut tüüpi tervise ja personaalse transformatsiooni haridusele. Ta on vastuhakkaja, kes ütleb, et vanad meetodid on oma aja ära elanud ja on tulnud uute meetodite aeg, mis aitavad inimestel võtta vastutust oma tervise ja õnne eest.

Läbi oma sügava elumuutva töö on Mada aidanud tuhandetel inimestel terveneda teadvusesse ja transformeerida nende “ravimatuid” haigusi, depressioone, ärevust ja hirmu terveks ja iseennast toetavaks teadvuseks. Ta pakub individuaalseid konsultatsioone, enesetervendamise seminare, online kursuseid ja retriite, et aidata inimestel tervendada oma keha, vabaneda oma ego meelest ja võtta risk elada oma elu täielikult ning kartmatult.

See on niiii eriline kingitus, et ta meie juurde tuli ja jagab seda... Marko Põder

Olen tänulik Sulle, et kutsusid Mada Eestisse. Ta on tõesti üks erakordne naine. Helena Väljaste

DM

Õpi end ise aitama:

TERVENDA KEHA JA ÄRATA TEADVUS DALIANI MEETODI ABIL

195-leheküljeline e-raamat, millega on kaasas kuus meetodi paktiseerimiseks vajalikku MP3-helisalvestist.

Mida on teised kogenud?

Suure ja püsiva muutuse algus ning täpsed taipamised. Olen väga tänulik.

Kristiina (47)

Mul on ühekordne Mada töötoa kogemus, mis loksutas lahti mingi väga vana seose naisliiniga, mis ulatus kaugetesse põlvedesse. See lõi järellainetusena käima protsessid, milles pidin ise vastutust võtma.
Mul tuli taipamine, et ma ei saa enam toetuda välisele ja muudan, vastutan ning loon nüüdsest ainult ise. Teadlik kohalolu oli juba varem olemas ja see on nii ka jätkuvalt.
Kohtumist Madaga ja 2-päevast töötuba Daliani meetodi kasutamisega saan kirjeldada nii: suure ja püsiva muutuse algus ning täpsed taipamised. Olen väga tänulik.
ka positiivsed emotsioonid võivad kehas “kinni istuda” kui neid pole väljendatud.

Angela (55)

Olen kasutanud Daliani meetodit ja avastanud suure tähelepanuga ning süvitsi minnes erinevaid emotsioone ja mõtteid oma erinevates kehaosades. Olen neid teadvustanud, vabastanud ja transformeerinud.
Varem olen tegelenud Vabastava hingamise, Rännaku, põlvkondade puhastamise jpt. meetooditega. Mulle tundub, et Daliani meetod on samm edasi, mis aitab mul läbi konkreetsete mõttevormide tuvastamise, oma tõelise olemusega sügavuti kontakti saada.
Tänu Daliani meetodile avastasin, et ka positiivsed emotsioonid võivad kehas “kinni istuda”, kui neid pole väljendatud.
Ma olen vaimustuses selgusest ja muutustest, mida ma saan...

Niels ( 59)

Ma olen vaimustuses selgusest ja muutustest, mida ma saan Daliani meetodiga töötades. Minu arvates kombineerib see meetod ainulaadselt mõtteid, tundeid, keha, alateadvust ja teadvust.
Väärtustan kõige rohkem seda, et saan nüüd iseennast usaldada.

Tiiu (51)

Üks esimesi suuri muutusi, mida Daliani meetod minu ellul tõi oli see, et mul kadus ära harjumus oma toimetusi pidevalt edasi lükata. See muutus on juba hakanud vilju kandma ja andnud minu elule ja energiale uue hoo. Väärtustan kõige rohkem seda, et saan nüüd iseennast usaldada.
Daliani meetod võimaldab hirmukammitsaist välja murda.

Doris, (61)

Mind on ikka huvitanud see, kuidas vaimsed ja emotsionaalsed kogemused talletuvad kehas – ja mismoodi on võimalik nende jälgi keha mälus kustutada. Daliani meetod võimaldab hirmukammitsaist välja murda.
Ma pole ise seda meetodit veel piisavalt praktiseerinud, aga olen olnud tunnistajaks nii mõnegi inimese emotsionaalsele vabanemisele, tänumeelele ja kergendusele. See on olnud muljetavaldav.
See aitab mul end distsiplineerida ja olla vastutav oma mõtete ja elu suuna eest.

Anne (57)

Olen kasutanud Daliani meetodit eelkõige selleks, et eneses rohkem selgust saada, iseennast kõrvalt vaadelda ja end väljendada. Tunnen, et see toimib.
Loen aeg-ajalt lõikude kaupa Mada raamatut “Imelise otsingul. Tervenemisteekond teadvusesse.”. See aitab mul end distsiplineerida ja olla vastutav oma mõtete ja elu suuna eest.
Olen väga tänulik, et mul õnnestus osa saada sellest imelisest protsessist.

Kadi (44)

Osalesin sügisel Mada kursusel ja tegin seal läbi ühe Daliani meetodi protsessi. Selle protsessi kõige sügavam taipamine minu jaoks oli see, et surma ei ole olemas. Jah, me lahkume küll füüsilisest kehast, aga füüsiline keha pole see, mis me tegelikult oleme. Meie põhiolemus, hing, on surematu. Selle teadvustamine oli väga vabastav kogemus. Ma lihtsalt naersin ja naersin ja naersin.
Mõistsin, et kõik mida ma olin kartnud, on tegelikult illusioon.
Selle protsessi mõju jõudis mulle kohale alles järgmise päeva õhtul, kui sõitsin koju. Mul oli kümme aastat tagasi raske avarii – pimedas, suure kiirusega sõites sain põdra esiklaasi.
Sellest ajast oli jäänud minu kehasse tohutu pinge ja hirm. Peale seda sõitsin pimedas alati kiirusega 60-70 km/h ja ikka oli mu keha pinges, klimp kõhus, kohale jõudes selg higine ja tundsin tänulikkust, et olin eluga sihtpunkti jõudnud.
Seekord märkasin koju sõites poolel teel, et minu kiirus on 110 km/h. Seda nähes viisin kogu oma tähelepanu kehasse, et vaadata, mida mu keha tunneb. Mu keha oli täiesti vaba, seal polnud ei pinget ega klimpi kõhus, tundsin end suurepäraselt ja nautisin sõitu.
Sellest on nüüd möödas umbes pool aastat ja ma ei karda enam pimedas sõita. Mu keha on vaba. Olen väga tänulik, et mul õnnestus osa saada sellest imelisest protsessist. See on minu elu väga palju muutnud.
Mada mingeid pehmeid muinasjutte ei jaga. Tema tehnika ootab sinult reaalset tööd...

Marko (41)

Olin oma elus jõudnud punkti, kus karjäär, asjad, edu ja abielu ei pakkunud enam oodatud õnnetunnet. Hinge valdas aina suurenev tühjus. Oli suur lõhe selle vahel, mis mul oli ja mida ihkas mu hing. Olin kohas, kus tühjus oli kasvanud nii suureks, et hakkas lõhkuma nii keha kui psüühikat. Just siis jõudis minu teele Mada õpetus. Pärast osalemist Mada töötoas ja Daliani meetodi läbimist, ärkas minus koheselt usaldus sellesse abivahendisse, sest see on eluline, reaalselt toimiv ning keskendub minus olevatele tegelikele teemadele. Olin varasemalt kokku puutunud paljude tehnikate ja teooriatega, mis olid minus tekitanud teatud eelarvamusi igasuguste tehnikate suhtes, millest pole kas kasu või annavad ainult ühekordse heaolutunde. Mu kahtlused lahustused kohe, kui olin läbi teinud Daliani meetodi. Tulemus oli käegakatsutav: läbi selle, et väljendasin oma sisemaailma, hakkasin tajuma mingit rahunemist, mida minus varem pole tekkinud.
Mada mingeid pehmeid muinasjutte ei jaga. Tema tehnika ootab sinult reaalset tööd sellega, mis sinus päriselt peidus on ja seda ma austan. Tõde on alati ilus. Meister, kes näitab sulle su tõde ilma ilustamata, ongi minu arust ainus, kes väärib kellegi meistriks olemist. Olen tänaseks teinud pikemat aega tööd Daliani meetodiga ja olen endas lahti harutanud lapsepõlve ja mitmed hilisemad traumad.
Mõistan, kui suur kingitus on valu ja kannatus olnud minu elus. Mõistan, kui olulist abi annavad sulle need hinged, kes alguses tundusid need n.ö. „pahad.“ Mõistan, miks ma olen seekord sündinud ja mida olen tulnud siia kogema. Mõistan, et teadlikkuse puudumine on loonud minus elus valu, süüdistusi ja vihkamist. Daliani meetod aitab seda kõike näha, väljendada ja saada teadlikuks.
Olen sellele meetodile väga tänulik, kuna see võimaldab mul lähemale jõuda minu tõelisele minale.

Hilde (60)

Olen kasutanud Daliani meetodit selleks, et avastada seda, mis minus peidus on ja seda, mis ei lase mul seda näha. Minus on sügav igatsus saada ühendus selle osaga, mis teab ja on ühenduses millegi palju suuremaga kui ma ise. See on see osa minust, mis teab, et elu on palju rikkam kui see, mida argipäev pakub.
Minu kogemused Daliani meetodiga on andnud mulle mõistmise, et minu varasemad kogemused, nii selles, kui eelmistes eludes, mängivad suur rolli selles, kuidas ma end praegu tunnen. Samal ajal aitab see meetod mul need väljakutsed muuta võimaluseks, kasvada ja areneda. Kui kasutan seda meetodit usaldades seda, mis üles kerkib, leidan endas mõistmise ja turvatunde, mida ma varem pole kogenud. Olen sellele meetodile väga tänulik, kuna see võimaldab mul lähemale jõuda minu tõelisele minale.
Ma ei oodanud Daliani meetodiga töötamisest seda, et mu kroonilised valud ära kaovad

Trine-Lise (58)

Olen alati olnud otsija ja oodanud palju aastaid midagi, mis aitaks mul sügavale jõuda.
Olen töötanud paljude erinevate tehnikatega, aga pole kunagi varem kogenud midagi nii sügavat ja nii suure toimega. Ma ei oodanud Daliani meetodiga töötamisest seda, et mu kroonilised valud ära kaovad, aga tänaseks olen oma valudest vaba.
Oled kasutanud Daliani meetodit koos teiste aktiivsete meditatsioonidega nagu Kundalini meditatsiooon. Soovitan seda väga soojalt.