fbpx

Privaatsuspoliitika

Teadlikelamine.ee (edaspidi E-pood) omanik on Teadlik elamine OÜ (registrikood 11520033), asukohaga Ülase tänav, Saku, 75501, Harjumaa.

Teadlik elamine OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

ISIKUANDMETE KOGUMINE

Tellimuse esitamisega annab Klient e-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

Isikuandmed on andmed, mida Teadlik elamine OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

Kliendi isikuandmete kogumine toimub ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete (nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) kogumisena.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

E-pood kasutab Kliendi poolt edastatud isikuandmeid kliendi ostutellimuse täitmiseks ja kliendile parima teenuse osutamise arendamiseks, kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Teadlik elamine OÜ avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Teadlik elamine OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena.

Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Teadlik elamine OÜ tooteuudistest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.

Teadlik elamine OÜ-s on isikuandmete kasutamise eest vastutav töötaja. Teadlik elamine OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-s.

Kliendil on õigus paluda oma andmete kustutamist Teadlik elamine meililistist. Selleks palume klikkida “lahkun nimekirjast” Teadlik elamine infokirjal kirja lõpus või saata meile e-kiri pealkirjaga “lahkun nimekirjast”  e-posti aadressile SIIT

Vaatlemine, tunnistamine on revolutsioon… See loob täiesti uue inimese, sest eemaldab su teadvuse kõigist sõltuvustest.
Sõltuvused on kehas ja meeles, aga teadvus jääb sõltumatuks. See on puhas, alati puhas.

Osho

Niisiis, tegelikult on ainult üks patt – ja see on ebateadlikkus.
Sõna patt tähendas algselt millestki ilmaolekut.

Osho

On olemas üks imeline võti – teadlikkus. Võtmed on alati väga väikesed… Ent väike võti võib avada suure luku.

Osho

Teadlikkus on keskme ümber koondumise tehnika, seesmise tule saavutamise tehnika.

Osho

Tegutsege, rääkige täie teadlikkusega, ja siis avastate endas tohutu muutuse.  Juba teadlik olemise fakt iseenesest muudab teie tegusid… Teadlikkuses lihtsalt kaovad paljud asjad – kõik need, mis on negatiivsed.

Osho

Teadlikkuse ime peitub selles, et sa ei vaja mitte midagi muud peale teadlikuks saamise.
Vaatlemise fenomen iseenesest muudab kõik.

Osho

Esimene samm teadlikkuse saavutamiseks on jälgida oma keha.

Osho

Õnnetu olek on teadvusetuse seisund.

Osho

Muutumine leiab aset vaid siis, kui panete sellesse kogu oma energia… Leige vesi ei saa keeda.

Osho

Ainus asi, mida tuleb õppida, on vaatlemine. Vaatle iga oma tegevust, mõtet, soovi.

Osho

Elu on eesmärk ja teadlikkus on metoodika, tehnika selle saavutamiseks.

Osho

Ärkamine on tee ellu. Te olete elus ainult sedavõrd, kuivõrd olete teadlikud. Teadlikkus on erinevus surma ja elu vahel.

Osho