fbpx Skip to content

PIMEDUSEST VALGUSESSE KAHEKSA PRAKTILIST TÖÖTUBA

Arendad vaatelmistoskust

Õpid taastama oma sisemist jõudu

Harjutad märkama ja teadvustama

Tiiu

“Pimedusest Valgusesse” töötubade seerias õpid kasutama Mada ja Osho loodud aktiivseid meditatsioone, teadvustad oma sisemise jõu ja õpid seda taastama. Saad kogeda Daliani meetodi miniseanssi, mille abiga saad harjutada siirate vastuste leidmist enese seest. Hakkad autentselt kasutama oma “JAH”-e ja “EI”-sid, arendad vaatlemisoskust ning õpid vabatastama kehasse kogunenud pingeid ja stressi.

Need oskused on sulle  väärtuslikuks abiks enese eest hoole kandmisel ning sisemise arengu teel, kui ka Daliani meetodi praktiseerimisel.

15.09-03.11.22

Neljapäeviti kell 18.00 – 21.00

Kui soovid seda töötubade seeriat kogeda juba varem, siis palun teata oma huvist.

 

Osalustasu 144 EUR.

Varase registreeruja soodushind 96 EUR.

Kehtib kuni 1. august 2022.

JUHENDAJAST

Tiiu Vilu on Mada Daliani ôpilane. Ta on Mada koolitatud Daliani meetodi praktik ja on varem tegelenud aktiivselt Rännaku meetodi juhendaja ja konstellöörina. 

Inimesed on hinnanud kôrgelt tema oskust lasta protsessidel kulgeda, pakkudes turvatunnet samal ajal kui ta juhatab inimesi kindlakäeliselt läbi nende teemade.

TAGASISIDE OSALEJATELT

TAGASISIDE OSALEJATELT

Olin registreerumise hetkel oma elu ühes seni kõige pimedamas hetkes ja valguse teema tundus väga kutsuv. Olin Daliani meetodit teinud eelnevatel nädalatel väga palju kordi ja tundus hea mõte vahepeal natuke sellest pausi pidada. Ilmselt oligi hea mõte – nüüd tunnen juba vajadust uuesti Daliani meetodi seansside kallale asuda.

Soovitan väga Pimedusest valgusesse töötubades osaleda. Vahetult protsessis olles ei saanud päriselt aru kui palju see andis. Uued taipamised on järk-järgult hiljem saabunud. Vaatlusoskus näiteks arenes hüppeliselt ja see on väga äge. Suur aitäh, Tiiu!

Kadri

Minu jaoks oli huvitav ja arendav selles töötoas osalemine. Kuidagi lahti läksin ja väga palju taipamisi tekkis ning hakkasin paremini mõistma eelkõige iseennast ja muutusin ka teiste suhtes mõistvamaks. Tegutsesin julgemalt ja oma sisetunnet kuulates ja näiteks lõpetasin vinduma jäänud suhte. 

Elasin aastaid justkui varjusurmas, nüüd elan julgelt palju elusamat elu. Tunnen end kui puurist vabanenud lind, kes esialgu ettevaatlikult oma tiibu sirutab ja nende tugevust kontrollib. 

Usun siiralt, et aidates kõigepealt iseennast, aitan nii ka teisi ja annan sellega oma panuse. 

Mulle meeldis, et Tiiu igat oma kogemuse jagajat tunnustas ja innustas ning ka lühidalt oma kommentaari, nägemuse lisas. Töö gruppides oli ka huvitav.

Eeva

Töötoas osalemine on minu jaoks rohkem eesmärgistatum ja tulemuslikum kui iseseisevalt materjali läbitöötamine. Kindlad ülesanded ja kindlad kohtumised, kodutööd, selgitused, kui midagi jääb arusaamatuks. Mulle selline võimalus sobib väga hästi.

Töötuba oli minu jaoks täiesti 100% õigel kohal. Eriti hea meel oli läbi teha erinevaid OSHO meditatsioone. Ülesanded huvitavad ja mitmed asjad, mida olen teadvustanud, said ka põhjenduse. 

Suured tänud! 🙂

Aile

Minu jaoks oli ka eriti võimas Daliani meetodi lühiversioon  – Leia vastuseid oma küsimustele. Hea oli teiste tagasisidet kuulata. Minule mõjus see väga – ja vastus mu küsimusele oli hoopis hästi selge tõdemus, milline hirm mind kammitseb – nii suuline kui füüsiline eneseväljendamine. Ehk et ma kardan ennast väljendada. Kõri piirkonnas ikka tajusin väga tugevat  krambilaadset ja survelist olekut – väga väga huvitav.

Pille

Harjutustest mõjutas ja muutis mind kõige rohkem oma jõu kasutamise harjutus. Olen hakanud rohkem asju välja ütlema, mille enne endale hoidsin. Meditatsioonidest mõjusid kõige tugevamini kundalini- meditatsioon ja küsimustele vastuste leidmine Daliani meetodi abil. 

Grupp oli väga tubli ja toetav, oli näha inimeste siiraid püüdlusi ja see teeb südame soojaks. Sina oled alati rõõmus ja särav, märkad probleeme ja annad head nõu, oled just õige inimene sellist kursust juhendama.

 

Elina

Üks tagasiside aastatetaguselt kliendilt

Käisin kunagi väga ammu Tiiu juures Rännnakut tegemas. See oli üks minu elu vôimsamaid kogemusi. Kirjutasin tookord endale armastuskirja, aga kaotasin selle kusagile ära ja lasin tasapisi mind ümbritsevatel inimestel – mehel ja ühiskonnal – oma tookord saadud teadmised maha tallata. Kaotasin iseendaga kontakti, lahutasin, aga jäin pôdema, vinduma, elujôudu pole. 

Tean, et iseenda sügavama olemusega kontaktis olles suudan ehk juba väga tugevasti kahjustatud keha taastada, leian meelerahu ning õpin rõõmu ja naudinguga oma igapäevaseid toimetusi tegema.

Aga olen ka valmis lahkuma, kui see on vajalik. Tean, et mu hing on surematu. See maailm on olnud minule, kui ülitundlikule inimesele, liiga raske. Seega üritan teha selles elus maksimaalselt tööd iseendaga…

Tean, et Daliani meetod ei tulnud asjata mu juurde just praegu. Usaldan oma südant ja elu loomulikku kulgu.

Elo