fbpx
Skip to content

PIMEDUSEST VALGUSESSE 8 hilissügist veebitöötuba

Tood valgust oma sisemisse teadvustamatusesse

Tugevdad oma sisemist jôudu

Harjutad leidma vastuseid enese seest

Tiiu

Selle kaheksaosalise töötoa käigus harjutad praktiseerima Daliani meetodi kasutamise pôhielemente – vaatlemist, hingamist, väljendamist, kehalisi liigutusi. Samm-sammult harjutame tajumist ja sisetunde usaldamisest.

Töötubades kombineerime Mada Daliani loodud JAH-EI meditatsiooni Osho loodud aktiivsete meditatsioonidga, mis aitavad meil liikuma panna energiad kehas, vaadelda hingamist ja arendada intuitsiooni. Praktiseerime regulaarselt Mada Daliani loodud harjutusi ning harjutame pingete ja aistingute tajumist kehas koos mahasurutud môttemusrtrite märkamisega. Saad kogeda ka Daliani meetodi miniversiooni Leia vastuseid oma küsimustele.

Töötubade vahel teed suuremaid ja väiksemaid kodutöid.

Töötuba toimub Zoom-is ja on oluline, et oled töötoa ajal rahulikus kohas, kus sind ei häirita.

 

 

Tiiu Vilu

On Mada Daliani ôpilane ja Mada koolitatud Daliani meetodi praktik. Ta on varem tegelenud aktiivselt Rännaku meetodi juhendaja ja konstellöörina. 

Inimesed on hinnanud kôrgelt tema oskust lasta protsessidel kulgeda, pakkudes turvatunnet samal ajal kui ta juhatab inimesi kindlakäeliselt läbi nende teemade.

Pühapäeviti ja kolmapäeviti

kell 18.00 – 20.00

7., 10., 14., 17., 21., 24., 28. novembril ja 05. detsembril.

 

Osalustasu 96 EUR.

Töötoad on eesti keeles ja sobivad kôigile huvilistele.

Üks tagasiside aastatetaguselt kliendilt

Käisin kunagi väga ammu Tiiu juures Rännnakut tegemas. See oli üks minu elu vôimsamaid kogemusi. Kirjutasin tookord endale armastuskirja, aga kaotasin selle kusagile ära ja lasin tasapisi mind ümbritsevatel inimestel – mehel ja ühiskonnal – oma tookord saadud teadmised maha tallata. Kaotasin iseendaga kontakti, lahutasin, aga jäin pôdema, vinduma, elujôudu pole. 

Tean, et iseenda sügavama olemusega kontaktis olles suudan ehk juba väga tugevasti kahjustatud keha taastada, leian meelerahu ning õpin rõõmu ja naudinguga oma igapäevaseid toimetusi tegema.

 Aga olen ka valmis lahkuma, kui see on vajalik. Tean, et mu hing on surematu. See maailm on olnud minule, kui ülitundlikule inimesele, liiga raske. Seega üritan teha selles elus maksimaalselt tööd iseendaga…

Tean, et Daliani meetod ei tulnud asjata mu juurde just praegu. Usaldan oma südant ja elu loomulikku kulgu.

Elo Roos