fbpxSkip to content

Mada Dalian müstik
õpetaja
tervendaja

Mada on kaasaegne müstik, vaimne õpetaja,  inimseisundi uurija, Daliani meetodi looja ning raamatute „In Search of the Miraculous: Healing into Consciousness“ ja Healing the Body & Awakening Consciousness with the Dalian Method: An Advanced Self-Healing System for a New Humanityautor.

Mada erineb teistest vaimsetest õpetajatest selle poolest,  et ta on ka andekas tervendaja. Teistest tervendajatest eristab teda see, et ta ei keskendu sümptomite kõrvaldamisele, vaid aitab pigem terveneda teadvustamatust teadvusesse. Ta on ääretult otsekohene, konkreetne ja praktiline. Ta ei kuluta aega probleemidest rääkimisele, abstraktsetele konseptidele  ja filosoofiatele.  Selle asemel õpetab ta inimestele seda, kuidas praktiliselt ja kestmajäävalt leevendada oma füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset  valu ning kannatuste põhjuseid ja avastada iga inimese sisemuses peituv rahu ja rõõm.

Mada  tõeotsingud algasid juba viie aastaselt,  kui ta juhtus  nägema oma vanaisa surma.  See, varases eas kogetud episood, pani teda môtlema ta enda surelikkusest ja ta hakkas küsima: Kes olen mina? Kust ma olen tulnud? Kuhu ma peale surma lähen?

Kahekümne nelja aastaselt avastas ta George Gurdźijevi ja Osho õpetused ning tema lapsepõlves esitatud küsimused virgusid taas ellu. Ta otsustas loobuda hariduse ja arhitektuuri õpingutest ning pühendus tõe ja vaimse valgustumise otsingutele. 

Pärast aastaid kestnud mediteerimist ja sisevaatlust, sai ta  mitmeid sügavaid kogemusi, mis viisid ta kolmekümne kolme aastaselt virgumiseni.

Kui Mada oli selle sügava kogemuse integreerinud,  taastas ta oma, juba lapsepõlves ilmnenud, ande lugeda inimeste kehadesse  alla surutud mõttemustreid ja tundeid 100% täpsusega. Ta hakkas ka “nägema” alateadvuses omavahel seotud kihte, mis põhjustavad füüsilisi, mentaalseid ja emotsionaalseid  blokeeringuid,  valu ja haigusi.

Mada-pilt

Täieliku selguse, tarkuse ja praktiliste teadmistega sellest, kuidas iga inimene saab oma valu ja kannatusi transformeerida teadvuseks,  loob Mada aluse uut tüüpi tervise ja personaalse transformatsiooni haridusele. Ta on vastuhakkaja, kes ütleb, et “vanad meetodid on oma aja ära elanud ja on tulnud uute meetodite aeg, mis aitavad inimestel võtta vastutust oma tervise ja õnne eest.”

Läbi oma sügava elumuutva töö on Mada aidanud tuhandetel inimestel terveneda teadvusesse ja transformeerida nende “ravimatuid” haigusi, depressioone, ärevust ja hirmu terveks ja iseennast toetavaks teadvuseks. Ta pakub individuaalseid konsultatsioone, enesetervendamise seminare, online kursuseid ja retriite, et aidata inimestel tervendada oma keha, vabaneda oma ego meelest ja võtta risk elada oma elu täielikult ning kartmatult.

Vaata videolõike Madaga SIIT 

Mada Daliani koduleht (LINK)

Tagasiside Mada Daliani töötoale