fbpx

Mada Dalian müstik
õpetaja
tervendaja

 • Tegin oma viimase Daliani meetodi seanssi pühapäeva õhtul. Alustasin seda ärevuse ja hirmutundest kuni avastasin, et seekordne hirm oli seotud meie pere lastega. Kas tõesti saabub nende helgele lapsepõlvele ootamatu lõpp? Pisarad ja kahjutunne, millest ma isegi teadlik ei olnud, voolasid välja mu kehast.  Samm-sammult  – sisse hingates, välja öeldes ja välja hingates, lähenesin oma uuele taipamisele – ma saan kanda endas sellist teadlikkust, mis aktsepteerib seda, mis on ja seda, mis tuleb,  ilma sellele omi ootusi lisamata. Vähehaaval tajusin, kuidas mõistmisest ja teadvustamisest kasvas välja seesmine jõud. Tajusin seda tugevalt kogu kehas.


  Minu töötoa aknast paistab meri. Täna on läänepoolne meresopp sinine ja idapoolne, keskpäevasest päikesest, peaaegu valge. Valgusel on nüansid, nagu elulgi, ja need on pidevas muutumises, kulgemises. Laual lõhnavad esimesed nartsissid ja pungad on puhkemas nii kaseokstel, kui natuke tagasihoidlikumatel mustikavartel. Pungi näen ka akna taga kasvavatel õunapuudel. Kevad tuleb. Varakult. Oma tavalise õidepuhkamisega. Kuigi see on erakordne kevad.

  Kuidas ärkame talveunest meie? Millised muutused on aset leidnud meis? Milliseks on muutunud meie väärtushinnangud? Kuidas oleme kasutanud aega, mis tekkis oravarattast vabanemisel? Kes olen ma täna? Ja kes tahan homme olla? Milliseks lasen kujuneda oma tulevikul, asetleidnud muutuste valguses?

  Kui sul veel vastuseid pole, vaata endasse.  Inspiratsiooni leiad neilt, kes on juba proovinud. Daliani meetodi aktiivse meditatsiooni inglise keeles leiad siit: Healing the body and Awakening Consciousness with Dalian Method.  See ainukordne meditatsioon saab maikuu jooksul kättesaadavaks ka eesti keeles. Kui soovid alustada ettevaatlikumalt, võid leida vastuseid Find answers to your questions  seansi abil.  

  Tõstes enda teadlikust, aitad  hoida valguseleeke ka meie kurnatud koduplaneedil.

   

  Ole hoitud!
  Tiiu Vilu

Mada on kaasaegne müstik, vaimne õpetaja,  inimseisundi uurija, Daliani meetodi looja ning raamatute „In Search of the Miraculous: Healing into Consciousness“ ja Healing the Body & Awakening Consciousness with the Dalian Method: An Advanced Self-Healing System for a New Humanityautor.

Mada erineb teistest vaimsetest õpetajatest selle poolest,  et ta on ka andekas tervendaja. Teistest tervendajatest eristab teda see, et ta ei keskendu sümptomite kõrvaldamisele, vaid aitab pigem terveneda teadvustamatust teadvusesse. Ta on ääretult otsekohene, konkreetne ja praktiline. Ta ei kuluta aega probleemidest rääkimisele, abstraktsetele konseptidele  ja filosoofiatele.  Selle asemel õpetab ta inimestele seda, kuidas praktiliselt ja kestmajäävalt leevendada oma füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset  valu ning kannatuste põhjuseid ja avastada iga inimese sisemuses peituv rahu ja rõõm.

Mada  tõeotsingud algasid juba viie aastaselt,  kui ta juhtus  nägema oma vanaisa surma.  See, varases eas kogetud episood, pani teda môtlema ta enda surelikkusest ja ta hakkas küsima: Kes olen mina? Kust ma olen tulnud? Kuhu ma peale surma lähen?

Kahekümne nelja aastaselt avastas ta George Gurdźijevi ja Osho õpetused ning tema lapsepõlves esitatud küsimused virgusid taas ellu. Ta otsustas loobuda hariduse ja arhitektuuri õpingutest ning pühendus tõe ja vaimse valgustumise otsingutele. 

Pärast aastaid kestnud mediteerimist ja sisevaatlust, sai ta  mitmeid sügavaid kogemusi, mis viisid ta kolmekümne kolme aastaselt virgumiseni.

Kui Mada oli selle sügava kogemuse integreerinud,  taastas ta oma, juba lapsepõlves ilmnenud, ande lugeda inimeste kehadesse  alla surutud mõttemustreid ja tundeid 100% täpsusega. Ta hakkas ka “nägema” alateadvuses omavahel seotud kihte, mis põhjustavad füüsilisi, mentaalseid ja emotsionaalseid  blokeeringuid,  valu ja haigusi.

Täieliku selguse, tarkuse ja praktiliste teadmistega sellest, kuidas iga inimene saab oma valu ja kannatusi transformeerida teadvuseks,  loob Mada aluse uut tüüpi tervise ja personaalse transformatsiooni haridusele. Ta on vastuhakkaja, kes ütleb, et “vanad meetodid on oma aja ära elanud ja on tulnud uute meetodite aeg, mis aitavad inimestel võtta vastutust oma tervise ja õnne eest.”

Läbi oma sügava elumuutva töö on Mada aidanud tuhandetel inimestel terveneda teadvusesse ja transformeerida nende “ravimatuid” haigusi, depressioone, ärevust ja hirmu terveks ja iseennast toetavaks teadvuseks. Ta pakub individuaalseid konsultatsioone, enesetervendamise seminare, online kursuseid ja retriite, et aidata inimestel tervendada oma keha, vabaneda oma ego meelest ja võtta risk elada oma elu täielikult ning kartmatult.

Vaata videolõike Madaga: http://www.teadlikelamine.ee/valik-videoloike-madaga/


LOE LÄHEMALT:

Tagasiside Mada Daliani töötoale

See on niiii eriline kingitus, et ta meie juurde tuli ja jagab seda…

Marko Põder

Olen tänulik Sulle, et kutsusid Mada Eestisse. Ta on tõesti üks erakordne naine.

Helena Väljaste

Thank you very much for bringing Mada to Tallinn! There are no words to express enough my gratitude. 

Inga Praulina

Kursuse tulem minu jaoks:

Kohtusin iseendaga. Kui seni ajasin kõikjalt armastust taga, siis avastasin hoopis, et minu põhiolemus on RÕÕM. Otsustasin, et julgen välja näidata oma rõõmu. Järgnen alati sellele, mis toob mu huulile naeratuse. Praegu lisaksin veel, et järgnen sellele, mis paneb mu hinge rõõmsalt helisema 🙂
AITÄH! AITÄH! AITÄH!
Suured tänud Mada Eestisse toomise eest!
See on väga võimas!

Marit Aro

Vaatlemine, tunnistamine on revolutsioon… See loob täiesti uue inimese, sest eemaldab su teadvuse kõigist sõltuvustest.
Sõltuvused on kehas ja meeles, aga teadvus jääb sõltumatuks. See on puhas, alati puhas.

Osho

Niisiis, tegelikult on ainult üks patt – ja see on ebateadlikkus.
Sõna patt tähendas algselt millestki ilmaolekut.

Osho

On olemas üks imeline võti – teadlikkus. Võtmed on alati väga väikesed… Ent väike võti võib avada suure luku.

Osho

Teadlikkus on keskme ümber koondumise tehnika, seesmise tule saavutamise tehnika.

Osho

Tegutsege, rääkige täie teadlikkusega, ja siis avastate endas tohutu muutuse.  Juba teadlik olemise fakt iseenesest muudab teie tegusid… Teadlikkuses lihtsalt kaovad paljud asjad – kõik need, mis on negatiivsed.

Osho

Teadlikkuse ime peitub selles, et sa ei vaja mitte midagi muud peale teadlikuks saamise.
Vaatlemise fenomen iseenesest muudab kõik.

Osho

Esimene samm teadlikkuse saavutamiseks on jälgida oma keha.

Osho

Õnnetu olek on teadvusetuse seisund.

Osho

Muutumine leiab aset vaid siis, kui panete sellesse kogu oma energia… Leige vesi ei saa keeda.

Osho

Ainus asi, mida tuleb õppida, on vaatlemine. Vaatle iga oma tegevust, mõtet, soovi.

Osho

Elu on eesmärk ja teadlikkus on metoodika, tehnika selle saavutamiseks.

Osho

Ärkamine on tee ellu. Te olete elus ainult sedavõrd, kuivõrd olete teadlikud. Teadlikkus on erinevus surma ja elu vahel.

Osho